KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655019
nr 1465 5019
Oidentifierad konstnär. Slädfärd Warszawa. Signerad W Wolsky. Olja på duk, 60x120 cm, yttermått inklusive ram: 80x142 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:19:14
1.500 kr
1.600 kr
2.200 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
3.000 kr